Christer Larsson bänk furu

Christer Larsson bänk furu
Christer Larsson bänk furu
Christer Larsson bänk furu
Christer Larsson bänk furu
Christer Larsson bänk furu
Christer Larsson bänk furu
Christer Larsson bänk furu
Christer Larsson bänk furu

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHRISTER LARSSON, bänk, furu, 1900-talets andra hälft, för Sven Larsson Möbelshop, höjd ca 36, 150x50 cm

Slitage och ytskador, repor

723284

2020-01-25