Bertil Berntsson oljemålning

Bertil Berntsson oljemålning
Bertil Berntsson oljemålning
Bertil Berntsson oljemålning
Bertil Berntsson oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL BERNTSSON (född 1921): Nakenstudie, olja på duk, signerad, daterad -51, ca 72x48 cm

723296

2020-01-25