Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TESIL och FAT, silver och emalj, omkring 1900, fat stämplat David Andersen, diameter ca 7-9 cm
Skador
723299
2020-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här