Tesil och fat

Tesil och fat
Tesil och fat
Tesil och fat
Tesil och fat
Tesil och fat
Tesil och fat
Tesil och fat
Tesil och fat
Tesil och fat
Tesil och fat
Tesil och fat
Tesil och fat
Tesil och fat
Tesil och fat

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TESIL och FAT, silver och emalj, omkring 1900, fat stämplat David Andersen, diameter ca 7-9 cm

Skador

723299

2020-01-18