Reseapotek 1800-tal
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RESEAPOTEK, 1800-talets första hälft, 4 medföljande flaskor, inredning med fack och lådorm bemålat, höjd ca 19, 18x18 cm
Spricka, flaskorna med skador, dragknopp saknas, konstruktionen något slagen med följd att lådor fastnat
723307
2020-01-17