Reseapotek 1800-tal

Reseapotek  1800-tal
Reseapotek  1800-tal
Reseapotek  1800-tal
Reseapotek  1800-tal
Reseapotek  1800-tal
Reseapotek  1800-tal
Reseapotek  1800-tal
Reseapotek  1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RESEAPOTEK, 1800-talets första hälft, 4 medföljande flaskor, inredning med fack och lådorm bemålat, höjd ca 19, 18x18 cm

Spricka, flaskorna med skador, dragknopp saknas, konstruktionen något slagen med följd att lådor fastnat

723307

2020-01-17