Plilip von Schantz

Plilip von Schantz
Plilip von Schantz

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Lökar, färglitografi, signerad v Schantz -83 68/180, bildmått ca 50x35 cm

Ej examinerad ur ram

723313

2020-01-17