Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1800-talets mitt, mahogny, klädd i skinn, spår av lässkiva, på hjul, sitthöjd ca 51 cm

Slitage, fläckar, skinn med skadad kläddsel

723316

2020-01-17