Oljelampa

Oljelampa
Oljelampa
Oljelampa
Oljelampa
Oljelampa
Oljelampa
Oljelampa
Oljelampa
Oljelampa
Oljelampa

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLJELAMPA, 1800-talets andra hälft, nysilver, skärm i vittglas, höjd ca 48 cm

Slitage

723320

2020-01-17