Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, ca 1940-tal, höj- och sänkbar, mässing, ca 135-162 cm
Fot med bucklor, stång något sned, ny tygskärm
723323
2020-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här