Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GERHARD NORDSTRÖM (1925-2019): ovalt motiv med rosor, monogramsignerad GN, a tergo signerad G Nordström, olja på pannå, 18x13,5 cm
723334
2020-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här