Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
JOE COLUMBO, hurts, 1960/70-tal, design Joe Columbo, vit plast, präglad signatur, höjd 73, 43x41 cm
Bruksslitage och repor
723339
2020-01-17