Ritbordshurts Joe Columbo

Ritbordshurts Joe Columbo
Ritbordshurts Joe Columbo
Ritbordshurts Joe Columbo
Ritbordshurts Joe Columbo
Ritbordshurts Joe Columbo
Ritbordshurts Joe Columbo

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

JOE COLUMBO, hurts, 1960/70-tal, design Joe Columbo, vit plast, präglad signatur, höjd 73, 43x41 cm

Bruksslitage och repor

723339

2020-01-17