Bo Larsson

Bo Larsson
Bo Larsson
Bo Larsson
Bo Larsson

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BO LARSSON (född 1950), Bron, signerad och daterad -92, 37/150, färgserigrafi, bladmått ca 50x76 cm

723343

2020-01-18