Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BO LARSSON (född 1950), Bron, signerad och daterad -92, 37/150, färgserigrafi, bladmått ca 50x76 cm
723343
2020-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här