Rolf Backlund kniv
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROLF BACKLUND, smyckeskniv, monogramsignerad samt daterad RB-94, skaft av masurbjörk och renhorn, slida av läder och graverat renhorn, längd ca 10 cm
Ingår i temaauktionen "Duodji"
Mindre bruksspår
723355
2020-01-17