Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
TORE SUNNA, saltflaska, Kiruna, signerad vid botten Tore Sunna, björk och graverat renhorn, bärhandtag av tvinnat läder, höjd 25 cm
Ingår i temaauktionen "Duodji"
Obetydligt slitage
723356
2020-01-17