Tore Sunna saltflaska

Tore Sunna saltflaska
Tore Sunna saltflaska
Tore Sunna saltflaska
Tore Sunna saltflaska
Tore Sunna saltflaska
Tore Sunna saltflaska
Tore Sunna saltflaska
Tore Sunna saltflaska
Tore Sunna saltflaska
Tore Sunna saltflaska

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

TORE SUNNA, saltflaska, Kiruna, signerad vid botten Tore Sunna, björk och graverat renhorn, bärhandtag av tvinnat läder, höjd 25 cm

Ingår i temaauktionen "Duodji"

Obetydligt slitage

723356

2020-01-17