Tore Sunna ask med lock
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TORE SUNNA, ask med lock/spåtrumma, Kiruna, björk och björkrot med inläggning av graverat renhorn, signerad Tore Sunna, höjd ca 11, 24x18 cm
Ingår i temaauktionen "Duodji"
Obetydligt slitage
723357
2020-01-17