Tore Sunna ask med lock

Tore Sunna ask med lock
Tore Sunna ask med lock
Tore Sunna ask med lock
Tore Sunna ask med lock
Tore Sunna ask med lock
Tore Sunna ask med lock
Tore Sunna ask med lock
Tore Sunna ask med lock

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

TORE SUNNA, ask med lock/spåtrumma, Kiruna, björk och björkrot med inläggning av graverat renhorn, signerad Tore Sunna, höjd ca 11, 24x18 cm

Ingår i temaauktionen "Duodji"

Zustandsbeschreibung

Obetydligt slitage

723357

2020-01-17