Tobaksask

Tobaksask
Tobaksask
Tobaksask
Tobaksask
Tobaksask
Tobaksask
Tobaksask
Tobaksask
Tobaksask
Tobaksask
Tobaksask
Tobaksask

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

TOBAKSASK, omkring 1800-talets andra hälft, helt i masurbjörk, mått ca 16x9,5 cm, höjd 6 cm

Bruksslitage

723359

2020-01-17