Klubbat för:
3 600 SEK
6 000 SEK
BJÖRN DAHLSTRÖM, stolar, 8 st, "Björn", pinnstolar, vitlackerade, klädd sits, sitthöjd ca 45 cm
Skador: Smärre slitage och märken
723373
2020-01-21