Björn Dahlström stolar

Björn Dahlström stolar
Björn Dahlström stolar
Björn Dahlström stolar
Björn Dahlström stolar
Björn Dahlström stolar
Björn Dahlström stolar
Björn Dahlström stolar
Björn Dahlström stolar
Björn Dahlström stolar
Björn Dahlström stolar
Björn Dahlström stolar
Björn Dahlström stolar
Björn Dahlström stolar
Björn Dahlström stolar

Klubbat för:

3 600 SEK

6 000 SEK

BJÖRN DAHLSTRÖM, stolar, 8 st, "Björn", pinnstolar, vitlackerade, klädd sits, sitthöjd ca 45 cm

Skador: Smärre slitage och märken

723373

2020-01-21