Orientmatta figural semiantik Kashan

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ORIENTMATTA Kashan, semiantik, figural, 205x133 cm

PROVENIENS
Inköpt 1983, vidare i arv till nuvarande ägare

liten lagning

723384

2020-03-08