Armband

Armband
Armband
Armband
Armband
Armband
Armband
Armband
Armband
Armband
Armband

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARMRING, 1900-talets mitt, sydvästra USA, Navajo, silver, punsad dekor, innermått ca 5,5 cm, vikt ca 92 g

PROVENIENS: Christina Stenius samling

Smärre slitage

723388

2020-01-19