Åke Wickström oljemålning

Åke Wickström oljemålning
Åke Wickström oljemålning
Åke Wickström oljemålning
Åke Wickström oljemålning
Åke Wickström oljemålning
Åke Wickström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

ÅKE WICKSTRÖM (född 1927): Samling vid dansbanan, olja på duk, signerad, ca 64x79 cm

Någon obetydlig repa

723390

2020-01-19