Berthoud fickur

Berthoud fickur
Berthoud fickur
Berthoud fickur
Berthoud fickur
Berthoud fickur
Berthoud fickur
Berthoud fickur
Berthoud fickur

Klubbat för:

8 800 SEK

8 000 SEK

BERTHOUD, fickur, 18 k guld, 1700-talets slut, Frankrike, Paris, spindelgång, emaljerurtavla,diameter 5 cm, vikt ca 92,9, nyckel i delvis 18 k guld med emalj medföljer

Ojämn gång vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavla med smärre emaljskador

723431

2020-01-18