Eusebio Sempere

Eusebio Sempere
Eusebio Sempere
Eusebio Sempere
Eusebio Sempere
Eusebio Sempere
Eusebio Sempere
Eusebio Sempere
Eusebio Sempere
Eusebio Sempere
Eusebio Sempere
Eusebio Sempere
Eusebio Sempere
Eusebio Sempere
Eusebio Sempere

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EUSEBIO SEMPERE (Spanien, 1923-1985): (3) Kompositioner, signerade och numrerade 71/97, färgserigrafier, bladmått ca 49x33,5 cm vardera

723444

2020-01-20