James Juszczyk

James Juszczyk
James Juszczyk
James Juszczyk
James Juszczyk
James Juszczyk
James Juszczyk

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAMES JUSZCZYK (USA, född 1943): Composition, signerad och numrerad på baksida, NYC 1979, mixed media, bladmått ca 32x37 cm

723445

2020-01-21