Marcel Breuer bord Lacchio

Marcel Breuer bord Lacchio
Marcel Breuer bord Lacchio
Marcel Breuer bord Lacchio
Marcel Breuer bord Lacchio
Marcel Breuer bord Lacchio
Marcel Breuer bord Lacchio
Marcel Breuer bord Lacchio
Marcel Breuer bord Lacchio

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARCEL BREUER, lampbord/sängbord Lacchio, 2 st, 1970-tal, benställning i förkromade stålrör, laminatklädda skivor i vitt respektive svart, etikettmärkta Gavina, Italien, höjd ca 45, 48x56 cm

Slitage/repor, en med mindre kantnagg

723456

2020-01-18