Frukbestick i silver

Frukbestick i silver
Frukbestick i silver
Frukbestick i silver
Frukbestick i silver
Frukbestick i silver
Frukbestick i silver
Frukbestick i silver
Frukbestick i silver

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRUKTBESTICK, 12 dlr, Italien, silver 800, 1900-talets första hälft, med blad stämplade Solingen, längd ca 17 resp. 19 cm, i etui från Geatano Boggiali Milano

Etui med fuktfläckar

723461

2020-01-18