Klubbat för:
4 400 SEK
4 000 SEK
JAN NALIWAJKO (1939-2017): Skulptur i form av behuvat ansikte, plexiglas delvis silverfolierat och guldfolierad, daterad och signerad 1994 J Naliwajko, ca 62 cm
Lite repor på fästet i plexiglas
723463
2020-01-19