Jan Nliwajkoo skulptur

Jan Nliwajkoo skulptur
Jan Nliwajkoo skulptur
Jan Nliwajkoo skulptur
Jan Nliwajkoo skulptur
Jan Nliwajkoo skulptur
Jan Nliwajkoo skulptur
Jan Nliwajkoo skulptur
Jan Nliwajkoo skulptur
Jan Nliwajkoo skulptur
Jan Nliwajkoo skulptur
Jan Nliwajkoo skulptur
Jan Nliwajkoo skulptur
Jan Nliwajkoo skulptur
Jan Nliwajkoo skulptur

Klubbat för:

4 400 SEK

4 000 SEK

JAN NALIWAJKO (1939-2017): Skulptur i form av behuvat ansikte, plexiglas delvis silverfolierat och guldfolierad, daterad och signerad 1994 J Naliwajko, ca 62 cm

Lite repor på fästet i plexiglas

723463

2020-01-19