Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
COLLIER, HÄNGE, silver, svenska importstämplar, 1920/30-tal, hängets höjd 6 cm, längd collier ca 63 cm
Enstaka mindre dekordel saknas, senare säkerhetskedja.
723470
2020-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här