Collier och hänge

Collier och hänge
Collier och hänge
Collier och hänge
Collier och hänge
Collier och hänge
Collier och hänge

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

COLLIER, HÄNGE, silver, svenska importstämplar, 1920/30-tal, hängets höjd 6 cm, längd collier ca 63 cm

Enstaka mindre dekordel saknas, senare säkerhetskedja.

723470

2020-01-24