Charlotte Wahlström oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CHARLOTTE WAHLSTRÖM (1849-1924): Kustvy i dalande sol, signerad Charlotte Wahlström, olja på duk, ca 49x65 cm

Ojämn duk/bulor, mindre krackeleringing, mindre stickhål vid hörn

723482

2020-01-19