Bengt Ellis oljemålning

Bengt Ellis oljemålning
Bengt Ellis oljemålning
Bengt Ellis oljemålning
Bengt Ellis oljemålning
Bengt Ellis oljemålning
Bengt Ellis oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

BENGT ELLIS (1923-2006): ´´Fjällsjö, Funäsdalen", signerad och daterad Ellis -78, olja på duk, ca 34x43,5 cm

723492

2020-01-19