Endre Nemes

Endre Nemes
Endre Nemes

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENDRE NEMES (1909-1985): litografi, "Två temperament", signerad, bildmått 41x53 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

723493

2020-01-25