Klubbat för:
13 000 SEK
5 000 SEK
BENGT ELLIS (1923-2006): ´´Höstvinter vid en bäckravin, Funäsdalen", signerad och daterad Ellis -78, olja på duk, ca 81x70 cm
723498
2020-01-19