Heubach flickdocka
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
ERNST HEUBACH BISKV FLICKDOCKA, 1910-20-tal, märkt "Heubach Köppelsdorf, 342..8 Germany", insatta blå blundögon, brun mohairperuk, öppen mun med två tänder, 5 delad baykropp i massa, klädd i vita kläder och hatt, längd 41 ccm
Kuntoraportti
Kropp och fingrar med skador
723503
Päivämäärä:
2020-01-26