Heubach flickdocka

Heubach flickdocka
Heubach flickdocka
Heubach flickdocka
Heubach flickdocka
Heubach flickdocka
Heubach flickdocka
Heubach flickdocka
Heubach flickdocka
Heubach flickdocka
Heubach flickdocka
Heubach flickdocka
Heubach flickdocka

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

ERNST HEUBACH BISKV FLICKDOCKA, 1910-20-tal, märkt "Heubach Köppelsdorf, 342..8 Germany", insatta blå blundögon, brun mohairperuk, öppen mun med två tänder, 5 delad baykropp i massa, klädd i vita kläder och hatt, längd 41 ccm

Kuntoraportti

Kropp och fingrar med skador

723503

Päivämäärä:

2020-01-26