Ewå golvlampa

Ewå golvlampa
Ewå golvlampa
Ewå golvlampa
Ewå golvlampa
Ewå golvlampa
Ewå golvlampa
Ewå golvlampa
Ewå golvlampa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EWÅ, golvlampa, mässing, Värnamo, 1900-talets andra hälft, med skärm från Oscar & Clothilde, höjd inkl skäm ca 143 cm, lös skärmhållare medföljer

Smärre slitage, minimala bucklor på fot

723528

2020-01-19