Champagnekylare Bålskål Frankrike

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

CHAMPAGNEKYLARE/BÅLSKÅL, 1920/30-tal, Frankrike, vitmetall, hänklarna med lejonmaskeron, för tre flaskor, höjd ca 22 samt övre diameter 31 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

723530

2020-01-19