Uno och Östen Kristiansson

Uno och Östen Kristiansson
Uno och Östen Kristiansson
Uno och Östen Kristiansson
Uno och Östen Kristiansson
Uno och Östen Kristiansson
Uno och Östen Kristiansson

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

UNO OCH ÖSTEN KRISTIANSSON, spegel, Luxus, Vittsjö, 1960-tal, rund med ram av ek, upphängning av läder, diameter 45 cm.

Bruksslitage, lädret något torkat.

723551

2020-01-24