Klubbat för:
2 200 SEK
3 000 SEK
UNO OCH ÖSTEN KRISTIANSSON, spegel, Luxus, Vittsjö, 1960-tal, rund med ram av ek, upphängning av läder, diameter 45 cm.
Bruksslitage, lädret något torkat.
723551
2020-01-24