Blombord

Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BLOMBORD, ur Triva serien, Nordiska Komapniet 1950-tal, ek, skyltmärkt NK:S VERKSTÄDER NYKÖPING MADE IN SWEDEN, höjd ca 35, 125x42 cm

Bruksslitage, repor

723552

2020-01-21