Fällbord alrot

Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLBORD, 1800-tal, Mälardalen, skiva i alrot, höjd ca 66, 88x70 cm

Fanërskador, slitage, en liten bit saknas på en sida.

723565

2020-01-19