Tobaksburk

Tobaksburk
Tobaksburk
Tobaksburk
Tobaksburk
Tobaksburk
Tobaksburk
Tobaksburk
Tobaksburk

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TOBAKSBURK, Kina, 1900-tal, knopp i form av fohund, trä och mässing, höjd ca 17 cm

Knoppen sitter löst, bucklor, slitage

723573

2020-01-19