Bing & Gröndahl Måsen

Bing & Gröndahl Måsen
Bing & Gröndahl Måsen
Bing & Gröndahl Måsen
Bing & Gröndahl Måsen
Bing & Gröndahl Måsen
Bing & Gröndahl Måsen
Bing & Gröndahl Måsen
Bing & Gröndahl Måsen
Bing & Gröndahl Måsen
Bing & Gröndahl Måsen
Bing & Gröndahl Måsen
Bing & Gröndahl Måsen
Bing & Gröndahl Måsen
Bing & Gröndahl Måsen

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BING & GRÖNDAHL, "Måsen", 34 delar, bestående av assietter, diam 17,5-19 cm, kakfat, skålar mm samt ett saltkar i helvitt medföljer

Smärre slitage, lövfat med lagning

723579

2020-01-19