Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, porträtt av kvinna med apelsin, pastell, ca 61x50,5 cm

Veck, nagg, slitage

723582

2020-01-19