Göran Wärff vas

Göran Wärff vas
Göran Wärff vas
Göran Wärff vas
Göran Wärff vas
Göran Wärff vas
Göran Wärff vas
Göran Wärff vas
Göran Wärff vas

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖRAN WÄRFF Vas, dekor av luftbubblor, signerad KOSTA 47310 WÄRF, höjd ca 27 cm

bruksspår, mindre repor

723606

2020-01-24