Roland Kempe oljemålning

Roland Kempe oljemålning
Roland Kempe oljemålning
Roland Kempe oljemålning
Roland Kempe oljemålning
Roland Kempe oljemålning
Roland Kempe oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND KEMPE (1907-1991): Komposition, olja på duk, signerad, ca 32x40 cm

723623

2020-01-19