Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets början, jugend, ek, Carlsson & Reicke, Möbleringsfabrik, stoppad sits, märkt med plakett, sitthöjd 47 cm
Bruksslitage. Ny klädsel på sits
723625
2020-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här