Skrivbordsstol jugend

Skrivbordsstol jugend
Skrivbordsstol jugend
Skrivbordsstol jugend
Skrivbordsstol jugend
Skrivbordsstol jugend
Skrivbordsstol jugend
Skrivbordsstol jugend
Skrivbordsstol jugend
Skrivbordsstol jugend
Skrivbordsstol jugend

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets början, jugend, ek, Carlsson & Reicke, Möbleringsfabrik, stoppad sits, märkt med plakett, sitthöjd 47 cm

Bruksslitage. Ny klädsel på sits

723625

2020-01-19