Klubbat för:
3 000 SEK
2 000 SEK
BENGT RUDA, 1-par, karmstolar, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt, Triva, stomme i ek, klädd i gultonat tyg, sitthöjd ca 34 cm
Smärre slitage, delvis torkad stoppning
723627
2020-01-19