Bengt Ruda stolar Triva Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

3 000 SEK

2 000 SEK

BENGT RUDA, 1-par, karmstolar, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt, Triva, stomme i ek, klädd i gultonat tyg, sitthöjd ca 34 cm

Smärre slitage, delvis torkad stoppning

723627

2020-01-19