Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOTANISKA AFFISHER, 20 st, kolorerade, Gen.Stab.Lit, 1900-talets första hälft. ca 23x15 cm.
Oramade. smärre slitage
723652
2020-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här