Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ORIENTMATTA, old/semiantik, signerad, Mashad, ca 301x204 cm
Slitage, delvis hårdare slitage, delvis blekt, langetteringar med slitage/skador, signatur möjligen senare
723653
2020-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här