Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SALONGSBORD, barockstil, omkring mitten av 1900-talet, stomme i bonad björk, rikligt skuren dekor, fotavslut i form av lejontassar, höjd ca 60, diamater ca 95 cm
Bruksslitage
723658
2020-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här